14-16

GrupaTRENING

15.00-17.00

1 t

GrupaTRENING

15.00-17.00

1 t

GrupaTRENING

15.00-17.00

1t

GrupaTRENING

14.00-16.00

1t

GrupaTRENING

14.00-16.00

1t

 

 

godz.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

 

16-17

   

GR1
pływanie

sportowe

Sławek

2 t

 

   

GR1
pływanie

sportowe

Sławek

2t

 

GR1
pływanie

sportowe

Sławek

2t

 

Grupa
TRENING
8.00
9.00

 

17-18

GR2

Sławek

 

1 t

GR3


Sławek

 

1 t

GR4+6

Sławek

 

2 t

GR 0

Iwona

 

1 t

GR2

Sławek

 

1 t

GR3


Sławek

 

1 t

GR4/6

Sławek

 

2 t

GR 0

Iwona

 

1t

GR2

Sławek

 

1 t

GR3


Sławek

 

1 t

Grupa
TRENING
9.00
10.00

 

2 t

 

18-19

GR5

Sławek

 

2 t

 

GR 9

Sławek

 

1 t

GR7


Iwona

 

1 t

GR5

Sławek

 

2 t

 

Nauka
Pływania

1

1/2

mały

 

GR7

Iwona

 

1 t

GR 9


Sławek

 

1 t

 

Grupa
TRENING
10.00
11.00

2 t

 

19-20


Nauka
Pływania

1

1/2

mały




 

GR8

.
Iwona

 

1 t

 

 

Nauka
Pływania

2

1/2

mały

 

Nauka
Pływania

2

1/2

mały

GR8

Iwona

 

1 t

         
                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobierz harmonogram w formacie PDF

 

Podział na grupy

1 GRUPA POCZĄTKUJĄCA, PONIEDZIAŁEK 19-20, ŚRODA 18-19

 

  • Kinga Sz.
  • Kacper Sz.
  • Lena Z.
  • Kinga Sz.
  • Konrad B.
  • Miłosz F.
  • Aleksander W.
  • Hania H.
  • Ewa M.
  • Milena K.
  • Natalia Sz. - poniedziałek
  • Michalina Sz. - poniedziałek
  • Dominika W. 1x środa

 


2 GRUPA POCZĄTKUJĄCA, środa 19.00 -20.00, czwartek 19.00-20.00

 

  • Alan T.
  • Emilia B.
  • Natalia Sz. - środa
  • Michalina Sz. - środa
  • Konrad B.
  • Antonina M. 1x czwartek
  • Krystian S.
  • Weronika G.
  • Hania K.
  • Adam D.

 


GRUPA TRENINGOWA, 6 dni w tygodniu

 

  • Sandra S.
  • Wiktoria R.
  • Jakub S.
  • Mikołaj K.
  • Jan S.
  • Wiktor P.
  • Wojciech M.

 


GRUPA 0, wtorek, czwartek 17-18

 

  • Kalina B.
  • Dawid B.
  • Szymon B.
  • Tymon B. - wtorek
  • Jan K.
  • Dominik M.
  • Amelia N.
  • Julia N.
  • Weronika N.
  • Zuzanna P.
  • Franciszek S.
  • Wojciech W.
  • Wojciech N.
  • Szymon T. - wtorek
  • Natalia K.
  • Milena S.

 


GRUPA 1 pływanie sportowe, wtorek, czwartek, piątek 16-17

 

  • Szymon B.
  • Dominik G.
  • Michał G.
  • Jakub K.
  • Aneta K.
  • Michał R.
  • Wojciech K.
  • Bartosz S.
  • Szymon S.
  • Natalia J.
  • Aleksander J.
  • Mateusz G.
  • Emilia K.
  • Julia W.
  • Kamil S.

 


GRUPA 2/3, poniedziałek, środa, piątek 17-18

 

  • Igor B.
  • Karolina Ch.
  • Katarzyna M.
  • Ewa F.
  • Martyna S.
  • Mateusz K.
  • Michał M.
  • Bartłomiej K.
  • Oskar W.
  • Alicja K.
  • Nikola R.
  • Kajetan K.
  • Filip K.
  • Julia G.
  • Kapcer G.
  • Adam P.
  • Bartosz P.
  • Jakub S.
  • Błażej Ś.
  • Bartosz P.
  • Jakub Cz.
  • Michał T. - piątek
  • Szymon T. - piątek

 


GRUPA 4/6, wtorek, czwartek 17-18

 

  • Sandra B.
  • Kinga T.
  • Emilia W.
  • Aleksandra W.
  • Marta Cz.
  • Karolica C.
  • Julia T.
  • Amelia Sz.
  • Zuzanna Sz.
  • Alicja W.
  • Julia G.
  • Adam T.
  • Martyna S.
  • Błażej R.
  • Maja J.
  • Anna J.
  • Nadia G.
  • Michał T. - wtorek
  • Agata B.

 


GRUPA 5, poniedziałek, środa 18.00-19.00

 

  • Olga F.
  • Aleks Sz.
  • Magdalena B.
  • Milena W.
  • Martyna M.
  • Emilia W.
  • Dawid P.
  • Kinga B.
  • Natasza N.
  • Igor Sz.
  • Kamil Sz.
  • Mikołaj Ch.
  • Bartłomiej N.
  • Aleksander S.
  • Zofia F.
  • Tymoteusz F.
  • Anna Sz.
  • Emilia F.
  • Nikodem G.
  • Alicja Tu.

 


GRUPA 7, wtorek, czwartek 18-19

 

  • Zuzanna B.
  • Alicja K.
  • Malwina L.
  • Paulina D.
  • Eliza Sz.
  • Kacper H.
  • Jakub M.
  • Jan S.
  • Nina K.
  • Patryk G.
  • Mateusz Sz.
  • Kamil K.
  • Hubert Wł.

 


GRUPA 8, wtorek, czwartek 19-20

 

  • Daria Cz.
  • Tatiana G.
  • Magdalena M.
  • Paulina P.
  • Agata P.
  • Maja Z.
  • Martyna Z.
  • Hania P.
  • Nikodem Cz.
  • Tomasz P.
  • Zofia U.
  • Emilia Z.
  • Julia Z.

 


GRUPA 9, wtorek, piątek 18-19

 

  • Szymon Z.
  • Wojciech K.
  • Magdalena K.
  • Mateusz K.
  • Maks Ch.
  • Natalia R.
  • Kondrat Sz.
  • Kamil K.
  • Franciszek S.
  • Bartosz K.
  • Aleksander K.
  • Mateusz Sz. - piątek
  • Jakub G.
  • Tymon B. - piątek

© MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „GILUS” W GILOWICACH